Kraina Rawki

Archiwum

Nawigacja

Tre��

 

 

   LGD „Kraina Rawki” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez magazyn rolniczy "top agrar Polska". 

   Sołtysi, którzy aktywnie wykonują swoje obowiązki, przyczyniają się do polepszenia infrastruktury oraz bezpieczeństwa wsi, aktywizują mieszkańców i dbają o rozwój i wizerunek swoich małych regionów powinni zostać zauważeni i docenieni. Wystarczy ze strony internetowej www.topagrar.pl pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go podając informacje na temat działalności sołtysa, uzyskać jego zgodę, a następnie przesłać formularz na adres redakcji „top agrar Polska”.

 Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana półfinałowa siódemka sołtysów. Półfinalistów odwiedzi magazyn „top agrar Polska” i przedstawi ich sylwetki na łamach czasopisma. Następnie w głosowaniu sms-owym zostanie wybrana trójka finalistów, na których czekają nagrody, dzięki którym zostaną wyposażone biura sołtysów, o łącznej wartości 9 tys. zł. 

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 kwietnia 2014 roku, w przypadku poczty tradycyjnej decyduje data stempla pocztowego.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo TUTAJ

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

 

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Galeria

Wyjazd studyjny - wymiana doświadczeń. LGD 'WIR'

Wersje językowe

Dodatkowa treść

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020

Stopka

Copyright © LGD "Kraina Rawki"
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” dla poddziałania “Wsparcie przygotowawcze” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
W latach 2007-2013 projekt był współfinansowany ze środków UE w ramach Osi 4 LEADER, działanie 4.31 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.
W latach 2004-2006 projekt był finansowany w ramach SPO "Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich". Priorytet II. Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich. Działanie 2.7. Pilotażowy Program Leader+.

Odwiedziło nas: 7257

Ostatnia aktualizacja: 2017-07-14

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.